Відкрийте для себе абсолютно новий матеріал у абстрактному сучасному живописі з  технікою Resin Art

Матеріали: Епоксидна смола для малювання різної в’язкості, круглий планшет (основа) для малювання епоксидною смолою (artboard), барвники та пігменти для смоли, глітери, скляна крихта, кварцовий пісок різних кольорів, мармурова крихта

Тривалість: 1,5-2 години

Абстрактна картина
діаметр 40 см = 1600 грн
діаметр 45 см = 1750 грн
діаметр 50 см = 2000 грн

Картина Океан
діаметр 40 см = 1800 грн
діаметр 45 см = 2000 грн
діаметр 50 см = 2250 грн

Картина Космос
діаметр 40 см = 1800 грн
діаметр 45 см = 2000 грн
діаметр 50 см = 2250 грн

Жеод (Geode) зріз каменю
Картина 34*50 см = 2000 грн
Картина 40*60 см = 2250 грн
Картина 50*70 см = 2500 грн

Додатково за бажанням:

трансформація картини в годинник + 800 грн

Що таке малювання епоксидною смолою чи техніка Epoxy Resin Art?

У сучасному мистецтві нова мода – живопис епоксидною смолою. Хочете, щоб ваш будинок був прикрашений неймовірно красивими, глибокими картинами? Тоді ви повинні познайомитися з цією технікою.

Епоксидна смола – найнесподіваніший, але дуже гарний матеріал для творчості. Для роботи з ним вам не знадобиться спеціальна художня освіта, тільки ваша фантазія та знання про властивості смоли.
Головна її властивість – вона поступово застигає під впливом затверджувача, смола пластична, прозора, має високу міцність після завершення роботи.

Для створення картини нам знадобиться:

 • Найголовніше ознайомитись із правилами роботи зі смолою. Смола в затверділому стані безпечна для здоров’я, але поки ви з нею працюєте, потрібно убезпечити себе від попадання складу на шкіру, а пари в дихальні шляхи. Для цього потрібні засоби індивідуального захисту: гумові рукавички, респіратор, фартух або одноразовий халат.
 • Епоксидна смола та затверджувач. Запорука успіху створення картини – правильна пропорція цих двох компонентів!
 • Барвники для смоли можуть бути як рідкими так і пастоподібними. Також можна використовувати глітери, кристали, скляну крихту, стабілізований мох, текстурні пасти.
 • Полотно. Як і в техніці спиртового чорнила повинен бути не пористий і водовідштовхувальний матеріал. Якщо малюємо на дереві, то обов’язково ґрунтуємо акрилом або лаком ту частину, де буде малюнок.

Допоміжні матеріали: фен, малярський скотч, канцелярський ніж, підставка для полотна, мастихін, палички із пластику або дерева, одноразові стаканчики, рівень (потрібний для того, щоб вирівняти робочу поверхню, щоб смола не стікала з планшета в один бік), газовий пальник поліетилен для захисту столу.

Почнем роботу:

  • Заздалегідь продумайте сюжет та підберіть колірну схему. Смола досить швидко починає застигати та працювати потрібно буде швидко.
  • Приготуйте робоче місце. Застеліть поліетиленом стіл, вирівняйте по горизонту робочу поверхню, поставте підставку під полотно. Фарби, глітери, скляну крихту та все, що вам потрібно для роботи, поставте на стіл.
  • Грунтуємо заготовку, якщо це потрібно. Полотно з усіх боків з обох боків проклеюємо малярною стрічкою так, щоб отримати по всьому периметру бортик. Цей бортик потрібен для того, щоб утримати смолу на заготівлі, тому що в перші хвилини вона буде дуже рідкою і може просто стекти з картини.
  • Готуємо розчин із смоли та затверджувача. Уточнюємо, що різні виробники мають різні пропорції для готового розчину. Ретельно розмішуємо протягом 5-10 хвилин.
  • Розливаємо розчин по стаканчикам і додаємо різні пігменти, барвники, глітери, взагалі все, що необхідно для створення шедевра. Незвичайні кольори та добавки додадуть глибини та цікавих ефектів роботі.
  • Забарвлену смолу виливаємо на полотно згідно з малюнком, зображення формуємо за допомогою дерев’яних паличок, фена та пальців. Або ж можна використовувати техніку брудної склянки. Це коли всі кольори один за одним вливають в одну склянку, а потім виливають його на заготівлю.
  • Намалювавши картину, чекаємо щонайменше 40 хвилин і знімаємо малярську стрічку. Смола красиво стіче та створить бездоганні краї картини. Пальником прибираємо бульбашки. Картині знадобиться 30-40 годин на повне висихання. Перевірте, щоб місце, в якому ви працюєте, було не запорошеним і добре провітрюваним.

Ура! Картина готова і може прикрашати інтер’єр.

Сподіваємось, що ви розібралися з технікою Epoxy Resin Art. Якщо залишилися питання – ми із задоволенням на них відповімо. Просто зателефонуйте нам або напишіть на email: artl.dp.ua@gmail.com.

Чекаємо на вас у нашій майстерні. Приходьте і ми зробимо чудо разом з вами

Приклади робіт, створених нашими гостями на майстер-класах

Мастер класс э
картина
Картина эпоксидной смолой срез камня
Картина Космос эпоксидной смолой

Відгуки наших гостей

Чому варто освоїти техніку малювання епоксидною смолою разом із нами?

1) Всі матеріали досить дорогі, а для цієї техніки знадобиться досить великий обсяг смоли.
2) Ми знаємо всі підводні камені під час роботи з цим матеріалом.
3) Ми не тільки навчаємо цій техніці, а й самі створюємо картини на замовлення, а це означає, що маємо достатній досвід, щоб їм поділитися з вами.